Doprava zdarma, LCD Displej pro ACUBE T7 1920*1200 IPS Retina LCD Displej pro Cube T7 Vnitřní LCD Panel

Doprava zdarma, LCD Displej pro ACUBE T7 1920*1200 IPS Retina LCD Displej pro Cube T7 Vnitřní LCD Panel

269.68 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: 10 palcový displej, ssd1306 bílá, cube i10 tablet, oled ssd1309, sprint tablet, cube tablet, displej lcd panelu, LCD displej, 7 palcový displej ips, cube t8.

Popis:

* Kompatibilní s: Cube T7

* Velikost: 7.0 palcový

* 100% Testovány před expedicí

Upozornění:

*Instalační příručka není zahrnuta v ceně, nejsme zodpovědní za jakékoli škody způsobené instalaci tohoto příslušenství, prosím, ujistěte se, že víte, jak nainstalovat to, než nabídky,Děkuji vám za vaši laskavou pochopení!

*Nemůžeme zaručit, ten, který jste obdrželi, že bude kompatibilní s vaším tabletem,

*Prosím, nekupujte, pokud nechcete přijmout A+ třída kompatibilní digitizér dotykové obrazovky s různými flex kabel čísla jako náš název/popis/foto státy je z nabídky na trhu, díky!

1.Každá obrazovka je testován před poštovné a 100% pracovní;Oprava/Výměna staré, rozbité, popraskané,poškozené, vadné obrazovky. 2.Po obdržení zboží, ne trhat film, ne držet lepidlo na zadní straně, zkušební zařízení nejprve odstraňte starý screen, vložit novou obrazovku, a zkontrolujte, zda citlivost je normální. Prosím, ujistěte se, že vyzkoušet stroj první. Ujistěte se, že kvalita je ok. Nainstalovat znovu.je snadné spálit základní deska a displej, nejsme zodpovědní. 3.před připojením zkontrolujte napájení musí být odpojen ,Jinak to bude hořet základní desky a obrazovky snadno.Pokud to nefunguje, nebude zodpovědný.

Detail produktu:

  • Typ Produktu: Tablet LCD
  • Velikost Displeje: 7~10 Inch

5

Order received. I did not check the work. Everything seems to be all right.