LEORY R400 RF 2.4 GHz, USB Bezdrátové PPT Dálkové Ovládání Moderátorka Prezentaci Myši Pro Powerpoint Nové

LEORY R400 RF 2.4 GHz, USB Bezdrátové PPT Dálkové Ovládání Moderátorka Prezentaci Myši Pro Powerpoint Nové

190.10 Kč 125.56 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
 • Štítky: logitech ukazatel, prezentace dokumentů, ovládání aplikace powerpoint, ukazatel r400, rf machin, ergonomické myši, crypto moje, dobíjecí dálkové ovládání powerpoint, laserové powerpoint, remot ovládání usb.

2.4 G Wireless Presenter Přijímač Ukazatel Případě, že Dálkové Ovládání s Červené Laserové Pero Bezdrátový Presenter , je navržen tak, aby vám pomohou, aby vaše bod v jednání. Má červené laserové ukazovátko je snadno vidět na většině pozadí, a promítací plochy, můžete si být jisti, že nebude chybět smysl. Jeho intuitivní prezentace ovládací prvky vám pomohou navigovat přes svou prezentaci s důvěrou. Vlastnosti : 1. Vestavěná slideshow tlačítka. 2. Tvarovaná one-touch tlačítka pro snadné ovládání slideshow. 3. Lehké, přenosné, pohodlné ruční pocit. 3. Plus di a hrát, není potřeba žádný software, je to jednoduché, jak začít. 4. Červené laserové ukazovátko s LED indikátorem, je snadno vidět na většině pozadí, a promítací plochy. 5. Skladovatelný přijímač ,snadné použití, stačí vložit přijímač do USB portu a může být použit okamžitě. 6. Baterie-indikátor napájení, aby se vám pochopit sílu situaci. 7. Na\off spínač, může prodloužit životnost baterie. Specifikace : 1.Barva : Černá 2. Efektivní Dosah : Cca. 50 stop(15 metrů) 3. Baterie : 2xAAA batterier(Není zahrnují) 4. 2.4 GHz bezdrátové technologie. 5. Výstupní výkon 5. USB port 6. Požadavky na systém : Windows XP, Windows Vista, nebo Windows 7 8 10, Mac OS X. 7. Čistá Hmotnost : 36g 8.Velikost: přibl. 11,5 x 3,7 x 2,7 cm obsah Balení : 1 x Wireless Presenter Dálkového Ovládání 1 x Bezdrátový Mini Přijímač

Vezměte prosím na vědomí, že kupující je odpovědný za všechny další poplatky, makléřské poplatky, a es pro dovoz do vaší země. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku.

Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní es, a kupující jsou odpovědné za .

Poznámka: přijímáme Alipay, West Union, TT. Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru.

Poznámka :Kupující bude hradit dopravné na vrácení nebo výměnu.

Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu.

Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

 • Použití: Projektory
 • Kanál: 1
 • Frekvence: Další
 • Certifikace: NIC
 • Bezdrátová Komunikace: RF
 • Balíček: No
 • Podpora APLIKACE: No
 • Původ: KN(Původu)
 • Číslo Modelu: r400
 • Značka: LEORY