1 2 3 gang wi-fi smart touch zdi vypínač s holí dálkové ovládání RF433 433MHz 110V 220V EU standardní hlasové ovládání

1 2 3 gang wi-fi smart touch zdi vypínač s holí dálkové ovládání RF433 433MHz 110V 220V EU standardní hlasové ovládání

529.42 Kč 301.74 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
 • Štítky: černé módní maska žena, dálkové rf433, přepnout wifi, sonoff tx, drát vypínači, přepínač bezdrátové, siemens spínač, bluetooth audio control switch, rf433 dálkové ovládání zásuvky, 433 spínač.

Specifikace: Materiál: panel :ultra clear tvrzené skleněné desky; zadní plášť: oheň omezení PC Velikost: 86 * 86 * 34mm; Jmenovitý zatěžovací proud: 10A; Pracovní napětí: 170V - 240V (single fire wire); 90-250V(Null a fire wire). Zatížení napájení:3-300w/gang(single fire wire);0-1000w (null a fire wire). Provozní prostředí: -20 ~ 50 ° C Hmotnost: cca 200g /1ks Certifikace: CE, RoHS, FCC Bezdrátová typ: Wi-Fi 2.4 GHz + RF 433 Podpora typ: Alexa / Google home / AliGenie / Ifttt hlasové ovládání . Mobilní telefon kompatibilní systém: IOS / Android4.1 nebo výše, NENÍ třeba otevřít zdi přepojování, přímé nahrazení starých spínač. Vlastnosti Produktu: 1.RF433 Dálkové Ovládání:Se mírně změnil vzhled jako tradiční spínač, tato skla panel dotykový spínač může být snadno řízen RF433 Správce. 2.Smart Aplikace Dálkového Ovládání:Pohodlně ovládat světla s zdarma mobilní "Inteligentní Život"telefonní Aplikace, bez ohledu na to, kde jste.(Kompatibilní s Android&iOS.)Také můžete snadno sdílet s rodinou ovládat vaše světla spolu s Inteligentní Aplikace. 3.Hands-Free Hlasové Ovládání:Kompatibilní s Amazon Alexa a Google Domov pro snadné ovládání hlasem, když se vaše ruce nejsou zdarma,poskytuje inteligentní život s mnohem více pohodlí. 4.Non-rušivé Režim Ovládání se Liší v funkce, od tradiční společné spínač,tento chytrý přepínač je možné ovládat různými způsoby, sám s nejlepší hodnotou.Každý ovládající způsob, jak je schopen pracovat samostatně,poskytuje mnohem více pohodlné a komplexní režimu ovládání vaší inteligentní domácnosti.Pokud jste ochotni,můžete jen pomocí dotykové tlačítko pro ovládání světla přímo. 5.Nastavení časovače:Převzít plnou kontrolu nad váš Domov A Kancelář osvětlení inteligentně pomocí funkce časovače na vašem App, vám umožní naplánovat přesný čas v předstihu, aby zapnout světla zapnout nebo vypnout automaticky. Auto on/off funkce nabízí možnost odpočítávání 1 min/5 min/30 min/1 hodina, atd. Pozor:zařízení podporuje pouze 2.4 G síti.Prosím, nechci se připojit k 5G sítě nebo hybridní síť. Balíček zahrnuje: 1 x dotykový spínač nebo se držet dálkový ovladač (jako vaše volba) 1x kondenzátor 2x šrouby 1x příručka Poznámka:1. Tři barvy na výběr. 1 gangu 1 tlačítko; 2 gang = 2 tlačítka, 3 gang = 3 tlačítek;( pokud zvolíte 1 gang, hlavní vypínač a dálkové ovládání je 1 gang ; To znamená, kolik gangy si vyberete, pošlu vám to, kolik gang pro spínače a dálkový ovladač) 2. Plastový základ je černá nebo bílá , poslat je černá jako výchozí, pokud budete potřebovat bílé základny, můžete zanechat zprávy. 3. Prosím, postupujte podle pokynů a správně nainstalovat. 4. Sticky ovladač nezahrnuje baterie, celní nejsou dodávány baterie , můžete si ji koupit v místním obchodě, můžete použít CR2032 baterie, díky.

Pokud pomocí dálkového ovladače ovládat lampu, je třeba spárovat s hlavní spínač za prvé, jak je uvedeno níže:

1. Jak používat tlačítko pro zapnutí nebo VYPNUTÍ?

Stiskněte hlavní vypínač tlačítko na několik sekund, když zazvoní pípnutí, a poté stiskněte tlačítko dálkového libovolného tlačítka, zapnutí a VYPNUTÍ ovládání může být realizováno

2. Jak k vyčištění kódu?

Stiskněte hlavní vypínač tlačítko na několik sekund, když zazvoní čtyři pípnutí, pak kód bude vymazán.

Důležité: Jak používat WI-fi přepínač: 1. Stáhnout a nainstalovat Neutrální APP (Inteligentní Život) nebo Tuya APLIKACE(ke stažení níže) z výrobku, manuální, barva box nebo oficiální webové stránky. 2. Po APLIKACI je nainstalován, prosím, vyberte aktuální zemi se zaregistrovat a aktivovat svůj účet. 3. Napájení smart switch a stiskněte a podržte distribuční sítě tlačítko, dokud LED indikátor bliká (tovární nastavení je v distribuční síti státu). 4. Otevřete Smart Life APP a klikněte na "Přidat Zařízení". 5. Vyberte typ zařízení jako spínače. 6. Potvrdit, že smart switch je ve stavu distribuční sítě, a poté jej vyberte v aplikaci, "Potvrdil indikátor bliká rychle." 7. Vyplňte heslo k Wi-Fi z mobilního telefonu (tj. router heslo) a klepněte na tlačítko OK. Pokud je váš telefon není připojen k síti Wi-Fi nejprve připojte k Wi-Fi network (domácí síť) 8. Wifi vstupuje do distribuční sítě odkazu, prosím čekej (asi 2 minuty) až 100% z odkazů, které jsou úspěšné. 9. Klikněte na "Dokončit" tlačítko pro vstup do mobilní APLIKACE ovládací rozhraní. Jakmile je zařízení úspěšně připojeno, můžete dosáhnout dálkové ovládání z mobilního telefonu. Výhody Wi-fi přepínač ve srovnání s jinými bezdrátové režimy: Wi-fi se vyznačuje vysokou rychlostí přenosu dat a podporuje "vždy na" funkci. Real-time zpětnou vazbu osvětlení přepnutí stavu může být dálkově ovládaná.

proč přidat stick dálkové ovládání spolu .

 • Je Inteligentní Zařízení: Ano
 • Napětí(null a fire wire): 90-250V
 • Číslo Modelu: wifi-SQ
 • barva: bílá/černá/glod
 • Funkce: smart/Inteligentní
 • Materiál: Plastové
 • jméno 1: Wi-Fi Inteligentní Dotykový Spínač
 • pancel materiál: vymazat temperované sklo
 • Napětí(single fire wire): 170-240V
 • Značka: BgerLine
 • Zpět Materiál: oheň omezení PC
 • Certifikace: ROHS
 • jméno 2: wi-fi smart RF433 spínač
 • Typ Položky: Přepínače
 • Záruka: 1
 • Typ Přepínače: Dálkové Ovládání
 • Dálkové Vzdálenosti: Asi 30-50m
 • Aktuální: 10A
 • Původ: KN(Původu)

4

The switch is connected according to the circuit with the capacitor. By 433 MHz works, Touch buttons work, but the sensitivity is weak. The finger should be pressed slightly to the glass Then it works. This is slightly tense. at the main switch in the off state The buttons do not shine, in the dark the switch is invisible, you have to throw your hand. I wonder if there is a light mode in the dark. If there is then how it is activated.