Flexibilní Mouchy Pasti Trychtýř Opakovaně Použitelné Silikonové Ovoce Létat Pasti Proti Škůdcům Catcher Vrah Praktické Hmyzu, Odchyt Trychtýř

Flexibilní Mouchy Pasti Trychtýř Opakovaně Použitelné Silikonové Ovoce Létat Pasti Proti Škůdcům Catcher Vrah Praktické Hmyzu, Odchyt Trychtýř

181.70 Kč 127.10 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: bílá fly catcher, harko fly catcher, fli trap, mosquito killer, bed bug killer prášek, bed bug, fly catcher, chytit pavouka, spider catcher, komáry odpuzují.

Body:

1、Létat Past: stačí přidat návnadu na láhev jako je jablečný ocet, a pak vložit korkovou zátku do hrdla lahve.Tento flexibilní odchyt trychtýř se rychle pasti mouchy.

2、Opakovaně použitelné Funkce: Tento flexibilní kolekce trychtýř je vyroben z vysoce kvalitních potravin třídy silikonových materiálů a mohou být vyčištěny a znovu použity.Po pasti je plný, to může být omýt vodou a znovu použít.

3、Non-toxické Past: past je 100% bezpečné pro použití kolem dětí, domácí zvířata a hospodářská zvířata.

4, Snadné Použití: Stačí přidat návnadu na láhev a vložte odchyt nálevky do horní části lahve.

5、Zřejmý Vliv: Po mouchy vstoupit do pasti, nemohou uniknout a nemůže pokračovat v chovu a reprodukci.Produkt trapsand eliminuje ovoce letí rychle a bezpečně.To fly killer je široce používán v kuchyních, restauracích, barech, atd.

Specifikace;

Materiál: silikon

Zásilka

Platba

Přijímáme Alipay, T/T, Western Union Visa a platby.Kromě Alipay, transformovat poplatek je na straně zákazníka.Věnujte, prosím, aby do 3 dnů, a my zajistíme doručení 1-2 dny.

Po Servisu

Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat.Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU.Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY!Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu.

Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše po#.

My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z Vitrzhor.cz.NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní.

Budeme nést všechny náklady na dopravu, pokud produkt(y) je (jsou) není, jak inzeroval.

Zpětná vazba

Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité.Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.Pokud budete mít jakékoliv problémy, prosím, neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu.Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

  • Use1: Pest Control
  • Sada Typ: Ano
  • Původ: KN(Původu)
  • Číslo Modelu: 20200811
  • Pest Typ: Pavouci
  • Tvar: Trychtýř tvar pasti
  • Položka: Silikonové Catcher Létat Past
  • Materiál: Silikagel