Media konvertor optické vlákno rj45 UTP 10/100M 1310/1550 fiber ethernet switch fiber PCBA

Media konvertor optické vlákno rj45 UTP 10/100M 1310/1550 fiber ethernet switch fiber PCBA

194.53 Kč 157.61 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: v zesilovač, konektor rj45, btc miner, rca rj45 spojka, spínač tkané průmyslové, kab ethernet, síťový přepínač, red utp kabel, bílý přepínač ethernet, tuya zigbee.

vezměte prosím na vědomí: 1.Výchozí s 1ks 1310nm vedlejší Vlákno modul , 1ks 1550nm, Strana B může být poskytnuta jako žádost.Fast Ethernet Přepínač 10/100Base-Tx na 100Base-FX Fiber Switch Fast Ethernet Switch je Fiber Ethernet Přepínač, který je speciálně určen pro monitorování sítě.To má 1*10/100Mbps Ethernet porty a 1*155Mbps fiber porty.Přijímá zajistit, nízká spotřeba energie a vysoká stabilita.Rozšiřuje přenosovou vzdálenost sítě od 100m do 120km přes měděné kabely.To může rozšířit přenosovou vzdálenost, tam jsou také mnoho dalších výhod, jako je ochrana izolace, dobré zabezpečení dat, pracovní stálost a snadná údržba.Hlavní Rysy: 1.Podpora přepínání mezi 10/100Base-TX a 100Base-FX 2.1*155Mbps full-duplex fiber porty a 1*100M Ethernet porty s auto-negotiation funkce 3.Podpora 100M rychlost, MDI/MDIX a half/full-duplex auto-negotiation funkce 4.Každý port má kompletní LED Kontrolka 5.Podporují jednotný režim, jediné vlákno,single režim dual fiber ,multi-režim dual vlákniny a SFP slot 6.Podpora IEEE802.1d Spanning Tree 7.Podpora vysoce výkonné QoS funkce na každém portu 8.Podpora 5V vstupní napětí 9.Podpora řízení toku IEEE 802.3 x a zpět tlaku, řízení 10.Nevyžaduje žádnou konfiguraci a bude okamžitě fungovat, jakmile se spustí 11.Nízká spotřeba energie čip s chladičem postaven v, aby zajistily dlouhodobý efektivní provoz Specifikace:

Standardy

JSEM EEE802.3 10Base-T

IEEE802.3u 100Base-TX/FX

IEEE802.3z 1000Base-SX/LX

IEEE802.3x Flow control

IEEE802.1p QoS

IEEE802.1d Spanning Tree

Ethernet Port

Konektor: RJ45

Rychlost přenosu dat: 10/100M nebo 10/100 /1000 M

Vzdálenost: 100m

UTP Typ: UTP-5E nebo vyšší úrovni

Vlákno Port

Konektor: SC/FC/ST/SFP slot

Rychlost přenosu dat: 155M nebo 1.25 Gbps

Optická Vlnová délka: 850nm/1310nm/1490nm/1550nm

Vzdálenost: 550m~120km

Výkon

Zpracování Typ: Store and Forward

MAC Velikost Tabulky: 4K/6K/ 8K

Vyrovnávací paměti: 500kbs/ 1Mbit /2Mbit

Jumbo Paketů: 1518 bajtů

Zadní šířka pásma: 3,8 G/ 5,6 G /7,2 G

Čas Zpoždění: <150µs

Moc

Napájení typ: externí napájecí zdroj

Vstupní Napětí: AC100V~240V 50/60Hz

Konektor: DC Zásuvky

Pracovní Napětí: 5V

Spotřeba Energie: 2,2 W~3.5 W

Transmissin Vzdálenost

Twisted Pair: 100m (CAT5e, CAT6 kabely)

Muti-mode: 2 km

Single-mode: 3/ 20/40/60/80/100km

MTBF

100, 000 hodin

Záruka

1 rok

Prostředí

Skladovací Teplota: -40~70℃

Provozní Teplota: -10~55℃

Relativní Vlhkost: 5-90% ( bez kondenzace)

Mechanické Konstrukce

Rozměr: 215×107×26mm

Hmotnost: 0,15

Hlavní deska DPS

OEM&ODM

Podpůrná

  • Přenosová vzdálenost: 20km
  • vlákno port: 1 port 155M vlákno
  • Značka: tapirapeco
  • Číslo Modelu: JYD-0101
  • Typ Přepínače: 10/100M Switchi
  • Název produktu: fiber spínač
  • Vlnová délka: 1310/1550nm
  • Napájení: DC5V 1A AC100V-240V(50-60HZ)
  • Ethernet Port: 1 10/100M Ethernet port

5

Excellent seller, can buy without fear. Arrived in amazing 9 days from purchase receipt in mines, still not tested in fiber because am without connectors, but called everything properly.

5

tudo ok super rápido Estou satisfeito