Perfektní Počítání Medvědů S Stohování Poháry Sada - Montessori Duha Odpovídající Hru

Perfektní Počítání Medvědů S Stohování Poháry Sada - Montessori Duha Odpovídající Hru

751.80 Kč 616.51 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: dřevěné hračky, cube montessori, box montessori, zvíře montessori, dítě montessori, montessori dřevěné, montessori zásobníku, educ hračka, dopis montessori, montessori dřevo.

Perfektní Počítání Medvědů S Stohování Poháry Sada - Montessori Duha Odpovídající Hra, Vzdělávací Barevné Třídění Hračky Pro Batolata Dítě

Vlastnosti:

100% zbrusu nový a vysoce kvalitní

★Karty s pokyny, nová karta je ideální pro dvě velikosti medvědi

★DÍTĚ ČINNOST CENTRA | DÍTĚ STOHOVÁNÍ HRAČKY:

Třídění nese s poháry nabízí poradenství v raných fázích vizuálního vnímání. Tyto montessori hračky pro 1 rok starý, umožňuje dětem zaměřit svou pozornost na pohyb a umístění objektů, jako jsou vědomi, rovnováhy, koordinace a gravitace. Tyto stohovatelné batole hračky perfektní dárek.

★BATOLE, VZDĚLÁVACÍ HRAČKY PRO 2 LET:

Tyto batole manipulatives jsou zdroje, rané učení, batole třídění hraček a vzdělávací hračky pro batolata, které jsou navrženy tak, aby stimulovat učení. Tyto Montessori hračky pro 2 roky starý a stohování hračky pro 1 rok staré jsou perfektní třídění nese pro učení barev. Třídění hračka je pexeso, medvídek barva řazení a může být smyslové hračky pro batolata.

★HRY PRO DĚTI V PŘEDŠKOLNÍM VĚKU | POČÍTÁNÍ, TŘÍDĚNÍ A DĚTI ODPOVÍDAJÍCÍ HERNÍ ČINNOSTI:

Tyto barevné třídění hračky pomáhají dětem všimněte si, jak věci jsou stejné a různé. Jumbo duha počítání medvědů s odpovídající třídění šálky instruovat a podporovat učení. Odpovídající a třídění, s medvědem barva řazení ztuhne dětské chápání barvy a začnou zvládnout kognitivní a motorické dovednosti s těmito barva odpovídající hry pro batolata.

★MATEŘSKÁ ŠKOLA MATEMATIKA MANIPULATIVES:

Jumbo třídění a počítání medvědů přispět k podpoře počátečních fázích matematika rozvoj prostřednictvím hands-on zkušeností, také známý jako HRÁT. Počítání je součástí tohoto procesu, kdy děti používají medvěd manipulatives a počítat je v tomto poháry hru. Použít tyto matematické čítače pro rané matematické rozvoj pro úspěšnou budoucnost. Od základní matematiku, jako je sčítání a odčítání pokročilé matematické dovednosti, jako je deset snímků, grafů, zlomky a základ deset.

★JEMNÉ MOTORIKY jsou malé pohyby, jako je vyzvednutí malé předměty a uchopit je v jejich rukou, a pak uvolnění. Tyto Jumbo rainbow hračka matematika medvědi pomáhají dětem rozvíjet jejich kognitivní svaly tím, že budování vztahu mezi myslí a rukou. Nechte své dítě objevovat svět kolem sebe s těmito Pomůckami a materiály a pracovní terapie hračky. Počítání medvědi jsou také autismus hračky, předškolní hračky, Montessori hračky pro batolata a batole hry, dětské hračky.

★100% Záruka Spokojenosti, prosím, kontaktujte mě, pokud máte nějaké otázky.Děkuji!!!

VAROVÁNÍ: Tato hračka není vhodná pro děti do 3 let, protože malé části.

Barva: Náhodný dodávky (Pokud si koupíte více než jeden,barvu, kterou obdržel, může být stejnou barvu nebo různé barvy) viz obrázky

Materiál:plast

Prodejní Způsobem : Maloobchod, Wholesal,Pokles Lodní Dopravy

Medvěd velikost:

Medvědi má dvě velikosti

Malé Rozměry:

Výška: 2,5 cm (0,98 in)

Délka: 1,8 cm (0.71)

Šířka: 1,6 cm (0.63 in)

váha:cca 3g

Velká Velikost:

Výška: 3,3 cm(1.3 v)

Délka: 2,5 cm(0,98 in)

Šířka: 2 cm(0.8 in)

hmotnost:cca 6g

Množství 1nastavte specifikace

Poznámka:

Pokud máte velké množství (jen je třeba více než 50 dolarů), prosím, neváhejte mě kontaktovat, jsem vám PŘEKVAPILA CENA(větší množství, tím nižší cena), díky!

Velikost Pro Ruční Měření, může být 0 až 2 cm chybu, patří k normální jev.

A vzhledem k rozdílu mezi různými monitory, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky. Děkuji!!!

Balíček zahrnuje:

60 x 3g medvědi

30 x 6g medvědi

6 x šálky

2 x kostky

8 x karta

1 x klip

1 x šachovnici

1 x rovnováhu

1 x box

  • Číslo Modelu: C90B7HH1000346
  • Původ: KN(Původu)
  • Téma: Zvířata A Příroda
  • Věkové Rozmezí: 2-4 Roky

3

As described and of good quality less the balance and container box that are of a lousy quality besides being the scale too small to play with bears.