Hot LDNIO 4 USB Nabíječku Více Zásuvek 6 EU Outlet Power Strip Nabíječka Pro domácnost/Restaurace, Nabíjení Mobilního Telefonu

Hot LDNIO 4 USB Nabíječku Více Zásuvek 6 EU Outlet Power Strip Nabíječka Pro domácnost/Restaurace, Nabíjení Mobilního Telefonu

419.78 Kč 377.78 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: usb cgarger, baterie dexp, wifi power strip mi, eu usa zástrčku adaptéru, eu zástrčky, ldnio plug, ldnio nabíječka do auta, bílé led strip s eu plug, zásuvka nástěnná, moc chytrý pás.

Značka LDNIO

Plug typ: EU standard

Hmotnost: 450 g

Port: 6 zásuvek a 4 USB

Plug typ: EU standard

Použití okolní teplota: -10 až + 40 stupňů

Zpomalovač hoření: 750 stupeň

Jmenovitý výkon: 2500W (10A, 250V)

USB výstup: 5V 3.4 A (Auto Max) 17W

Délka kabelu:2m

One-touch vypínač

Profesionální Design pro Lepší Bezpečnost Práce a Ochranu Dítěte

S anti-blesk, proudové přetížení, napětí a přes teplotní ochrana průmyslových vzorů, tento prodlužovací kabel, zajišťuje bezpečnost běží vaše domácí elektrické spotřebiče.

Super Vysoká Kompatibilita pro Více Inteligentní Zařízení

4 USB porty jsou více než většina power strip v současné době na trhu. Je vhodný pro téměř všechny přístroje / digitální produkty (Mobilní Telefon / Mp3 / Mp4 / Mp5 / USB Fan / USB Čistička Vzduchu, atd.) které jsou níže 2500W.

Rychlé Nabíjení

Nabíjení je rychlé, velmi efektivní, bezpečné a spolehlivé. 5V, 3.4 výstup na USB a 2500W, 10A AC MAX výstupní podporují rychlé nabíječky.

Ideální pro místnosti a cestování

2 m délka kabelu s úhlová zástrčka umožňuje flexibilní umístění v místnosti - ideální jako prodlužovací kabel. Díky své nízké hmotnosti, prodlužovací kabel je vhodný pro cestování. Zároveň můžete nabíjet tablet PC a mobilní telefon.

Majetek:

1. Tato zásuvka má 6 univerzálních zásuvek a 4 USB porty.

2. Na 2m prodlužovací kabel poskytuje delší dosah.

3. Dobrý design, rychlé načítání, vysoká účinnost, bezpečný a spolehlivý.

4. Nízká hmotnost, snadno se přenáší, snadné použití.

5. Pro většinu mobilních telefonů účtovány s nabíjecí datové kabely. USB napájecí adaptér pro USB reproduktory, USB ventilátory, USB tepelné produkty, atd.

Obsah balení:

1*power strip

1.Elektrické crawler je vybaven 3 zásuvkami a 6 USB porty, běží na 3,4 USB porty. 6 USB super charger porty mohou snadno dobít svůj mobilní telefon a další zařízení USB. Integrovaný inteligentní nabíjení baterie technologie umožňuje nabíječka nabíjet až 3.4 per port rychle. 2. Platné design s Přesně umístěné konektory a Integrované Kabelové PVC 1,6 m Kabel: délka kabelu je 200 cm, což je dostačující pro použití v domácnosti nebo v kanceláři. Vysoce Kvalitní Materiál: Vyrobeno z vysoce kvalitního plastu a vysoce kvalitní mědi uvnitř kabelu, ciabatta je schopna chránit vaše zařízení od nadproudu, přetížení a zkratu. Technické specifikace: Jmenovitý příkon: MAX 250V * 10A Jmenovitý výkon: MAX 250V * 10A Výkon: MAX 2500W Jmenovité Napětí: AC100-250V Proud: 5V 3.4 A (max) Velikost Položky: 138 * 90 * 43 mm Délka Kabelu: 1,6 m Balení Seznam: 1 x EU Elektrické Zásuvky

Délka kabelu: 2 m Jack počet: 3 specifikace Konektor: EU standard USB rozhraní: 4 Jmenovitý výkon: max 2500 W (max. 250 V / 10A) Jmenovité napětí: 100 V AC ~ 250 V Certifikát: CE a RoHS Funkce: nabíječka pro iPhone iPad iPod, samsung, htc, sony, atd. chytré telefony a tablety Obrázek z pracovní síly pásu

  • Typ: Zásuvka
  • Přepěťová Ochrana: Ano
  • Wifi: No
  • Značka: LDNIO
  • Ochrana Proti Přetížení: Ano
  • Počet Prodejen: 6
  • Uzemnění: Další
  • USB Porty Číslo: 4
  • Prodlužovací Kabel Délka: 2m

5

Livraison extra longue.... le colis a dû être amené à pieds...!!!!

3

Fast shipping. Well packed. The only thing is that I have asked for a European plug and it has come to me American although it connects smoothly with the plugs.