Clipper bezdrátový Gemei gm-654

Clipper bezdrátový Gemei gm-654

385.96 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: dítě je ležérní sady, šéf styl šaty, dětské zboží lahví, dětské zboží vědy, nejlepší dárky náramky, letiště oblek kalhoty, boutique bar nástroje, český obleky, dětské zboží polštáře.

Na Gemei GM 654-zastřihovač vlasů je ideální řešení pro zachování vzhledu doma. Tento model je vyroben ve stylové, elegantní design z vysoce kvalitních materiálů. Díky tomuto zařízení, můžete snadno dosáhnout úžasných výsledků.

Naučit se snížit nebo upravit vaše vlasy s počítači, není tak těžké. Zastřihovač je napájen z vestavěného akumulátoru, které lze dobíjet z elektrické sítě, a to jak se do ní vloží a samostatně. Spolehlivé a vysoce kvalitní zastřihovač vlasů Gemei gm-654 pomůže vytvořit účes různých délek. Tento funkční stroj bude užitečný jako kadeřnice-profesionální, a ty, kteří dávají přednost účes doma, aniž se otočil do salonů. Díky pohodlí používání, tento model bude stát prostě nepostradatelný v každodenním životě. Kompletní s vlasy clipper tam jsou tři trysky, olej pro mazání a kartáč pro čištění čepelí.

Specifikace:

Gemei výrobce

Typ zařízení univerzální Clipper

Motor: indukční typ

Napájení: dvě baterie

Typ baterie: AA 1.2 V 600mAh

Životnost baterie: 80 min

Doba nabíjení ze sítě: 8 hodin

Nabíjení z 220-240V 50/60Hz síť

Výkon: 3.5 W

Nerezové ocelové nože.

4 trysky

Vyměnitelné baterie

V ceně:

4 trysky pro 3, 6, 9, 12mm

Kartáč na čištění nožů

S olejem

Síťový Adaptér

  • Značka: Gemei