GSM 8 Způsob Relé Řadič Smart Switch SMS Volání Brány Otvírák s Teplotní Čidlo y externí spínač tlačítko volitelné

GSM 8 Způsob Relé Řadič Smart Switch SMS Volání Brány Otvírák s Teplotní Čidlo y externí spínač tlačítko volitelné

1 355.05 Kč 867.19 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: film chytrý, gsm teploměr pokoj, domů smart, gsm relé přepínač, přepnout wifi, pošťák, lpsecurity kov, gsm regulátor motoru, gsm relé, síťové relé.

Pozor prosím : to je 2Gversion zařízení. A t on 2G sítě GSM 850/900/1800/1900mhz nemůže fungovat v USA,Austrálii, Singapuru a Jižní Korea. Aby se zabránilo zbytečné ztráty , Prosím, nenechte vybrat tento produkt ,díky. Vlastnosti Produktu

100% zbrusu nový a vysoce kvalitní Snadno ovladatelný tím, že jeden hovor nebo SMS Hliníkové slitiny případ s zpomalovač hoření plastu, aby se zabránilo požáru Až 5 různých mobilních telefonních čísel je možné předem nastavit v systému Bezpečné Použití caller ID pro identifikaci, neznámý volající jsou ignorovány Není třeba poskytnout dálkové ovládání pro různé uživatele Lze ovládat odkudkoliv, bez omezení vzdálenosti Lze použít pro autorizovaný přístup, ovládání vrat, přepínání vzdálených zařízení, auto, parkovací systémy Skvělé pro ovládání domácích elektrických zařízení, jako jsou obsluhovatele, lampa, počítač, lednička, TV, bezdrátový router, a tak dále.

Specifikace: Pracovní frekvence: 850/900/1800/1900 mhz Vstupní napětí: DC 9-12V příkon: 0,9 W Výstupní proud: 10A, Výstupní napětí: 220V/10A, 125V/30V/15A, Max. výstupní výkon: 2200W materiál pouzdra: Hliníková Slitina Hmotnost: 290g Standard: US Plug/UK Zástrčka/EU Plug

  • Značka: LPSECURITY

5

It came quickly, in the original packaging of the package. Works without problems. The application was looking for a long time, tried a bunch, nothing did not suit me (I lost time). I run a text. I'm delighted with the purchase. Consumers fed through contactors. Temperature and humidity shows like exactly (in SMS)