Auto zrcadla "Krugozor" 63021 pro předjíždění na pravé straně auta

Auto zrcadla "Krugozor" 63021 pro předjíždění na pravé straně auta

370.48 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: broadway zrcátka, zrcadlo zadní pohled, dekor zrcadlo, blind spot zrcadlo truck, zrcátko zpětné, 10 palcový auto dvr, zrcátko monitor pro zadní view, kamera auto usb, lehký mobilní zrcadlo, zrcadlová stěna.

Horizont "-Univerzální zrcadlový systém zlepšit před cílem při předjíždění a restrukturalizace pro pravou a levou stranu auta místo volantu.

Cílem programu "horizont" systému je poskytnout řidič auta s plnou informací o pohybu vozidel na pult pásu vpředu vlevo před provedením předjíždění (pro majitele pravák auta), nebo o situaci na silnici před sebou na pravé straně, když objem a restrukturalizace v husté městské proud (pro majitele levé straně auta).

Akce "horizont" systém je založen na periscoptic účinek vzájemně umístěna dvě zrcadla. Systém má malé rozměry, instalovaný uvnitř kabiny nad "torpedo" v levém rohu (pro praváky strojů) nebo v pravém rohu (pro leváky stroje).

Pro pravostranné řízení: pravostranné řízení řidič předem obdrží všechny potřebné informace o aktuální situaci dopředu vlevo . Tak, aniž by se na pult pásu, řidič může hodnocení bezpečnosti nadcházející předjíždění, jako výsledek, riziko counter-čelní kolize se snižuje.

Bez periskopy systém, řidič pravák auto je nucen, aby se silně doleva, často opouštět na pult pásu, vytváří mimořádné situace: je To proto, že řidič pravák auto zavře část recenze na pult pásu впередиудущий dopravy.

Pro levostranné řízení: "horizont", systém bude užitečné v husté městské proud při jízdě přes multi-row ulice. Řidič dostává informace o pohybu vpřed na sousední řádky na pravé straně. Tímto způsobem, bude řidič schopen vyhodnotit situaci a bude přestavěn v pravé řadě včas, pokud z nějakého důvodu opustil řady dříve obsazené řidič sníží rychlost pohybu vůči jiné řádky.

Informace o silnici prostředí, v přední části všech stranách, řidič dostane jasnou výhodu. A co je nejdůležitější-další zabezpečení!

Zvyšuje zorný úhel řidiče na bocích na levé nebo na pravé, zobrazuje informace o pohybu dopředu na přilehlých pásmech.

Vždy a v každém osvětlení a jasný obraz-jako ve zrcátka zadní pohled.

Systém je umístěn uvnitř kabiny, což znamená, že zrcadla zařízení nedostanou špinavé. Design systému, stejně jako umístění zrcadla zařízení je navržen takovým způsobem, že stěrače z auta, jasná oblast zobrazení. Neblokuje přehled řidiče a není v rozporu s osobní.

Hlavní zrcadlo zařízení se nachází na stejné úrovni jako na levé straně zrcadlo zadní pohled. Tak, jeden otáčení hlavy je dost, aby přijímat informace od obou zrcadel. Proto, rozptýlení od silnice je minimální!

Instalaci a nastavení přístroje zabere minimum času (1-2 minuty) a mohou být vyrobeny nezávisle na sobě bez použití nářadí. Systém je připojen pomocí silné přísavky.

Zařízení je univerzální pro levé a pravé směrovky automobilů, vhodné pro vozy s jakýmkoliv typem těla a úhlu čelní sklo: Osobní, dodávky, nákladní automobily.

"Horizont" systém má individuální balení a je dodáván ve formě komponent s detailní montážní návod.

Doporučení pro instalaci zrcadlový systém "horizon".

Pro husté a spolehlivé uchycení přísavky na sklo Doporučená:

Odstředěné nebo otřít vlhkým hadříkem povrch skla a přísavkami.

V chladném období, před instalací teplý vzduch jak skla a

Přísavky.

  • Typ Položky: Vnitřní Zrcátka
  • Původ: RU(Původu)

5

It came quickly, made well, but 1 sucker is not attached, defective, I will look for similar in stores to replace, and so I recommend the seller

5

Everything is fine, fast delivery, good sales, I recommend.

5

Excellent mirror, its money costs)