Huepar Zelený Paprsek Laserové Úrovně s 2 Olovnice Tečky samonivelační 360 3D Rotační Cross Vertikální Horizontální Line 5 Line Měřící Nástroj

Huepar Zelený Paprsek Laserové Úrovně s 2 Olovnice Tečky samonivelační 360 3D Rotační Cross Vertikální Horizontální Line 5 Line Měřící Nástroj

2 652.40 Kč 1 989.25 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
 • Štítky: laserové linky pero, huepar, laserové ukazovátko, laserové úrovni, laser, huepar laser, laser, 3d laser, globbles záře, metr laser bosch.

Obchod Doporučení

621CG Laser Specifikace:

UPOZORNĚNÍ:

Vyhněte se přímému působení laserového paprsku do očí.

Více Řádek Spínací Funkce

✔️Tento profesionální křížový laser, projekty, jeden 360° Horizontální a jeden 140° Vertikální linky pro všechny-po vyrovnání pokrytí, a to i ve velkém staveništi. ✔️Tento laser také projekty, nahoru a dolů střed bodů na podlahu a strop. ✔️Pěti režimy lze libovolně zvolit samostatně: Všechny Lasery na režim, 360 Horizontální režim, Vertikální režim, Horizontální A Vertikální režim a Olovnice Bodů režim.

Samonivelační režim a Manuální režim

Samonivelační režim:

Když laser nástroj se přepne do odemknuté polohy, samonivelační režim je povolen. Laserový paprsek začne blikat nepřetržitě na 2Hz, kdy nástroj je mimo samonivelační rozsah (4°±1°).

Manuální režim:

Když kyvadlo zamčené, můžete umístit laser nástroj v různých úhlech, aby projekt non-úrovni rovné čáry. Laserový paprsek začne blikat každých 3-5 sekund, aby vám připomněl, že to není samonivelační.

Režimy Provozu

Prosím, sledujte ikonu na kryt baterie, nainstalujte baterie správně(baterie je negativní na spodní straně a pozitivní na prostřední straně). Dva způsoby, jak zapnout laserový nástroj. ✔️Metoda 1: když je kyvadlo v poloze, stiskněte tlačítko a držte je stisknuté pro ≥ 2 sekund pro zapnutí laser tool. Aktivovat horizontální linie a manuální režim ve výchozím nastavení. ✔️Metoda 2: snímek kyvadlo do polohy unlock, aktivovat horizontální linie a samonivelační režim ve výchozím nastavení

Snadné Použití

✔️Metal Top Design: Over-tvarovaná kovová horní laserové okno s IP54 vodě/prachu odolnost zajišťuje, že dobře pracovat v nebezpečných pracovních prostředích. ✔️Zelená Cílové Desky: Zvyšuje viditelnost laserového paprsku, nebo laserový bod. ✔️Silná Magnetická Otočná Základna: Umožňuje připevnění na kovové sledovat a oceli. ✔️Dva Mount Velikosti: 1/4"-20 a 5/8"-11 montážní závity pro dočasné upevnění na místě nebo být upevněn na stativ.

Pulzní Režim

✔️Zapněte pulzní režim: Po zapnutí, krátce stiskněte tlačítko kromě tlačítka napájení zapněte pulzní režim. Indikátor se rozsvítí červeně. ✔️Když pulzní režim zapnutý, laser nástroj může být použit s Huepar Line Laserový Přijímač (musí být zakoupena samostatně), pro práci v jasnější stavu nebo větší pracovní vzdálenost až 180ft. ✔️Při použití s přijímačem, je nutné se obrátit na pulzní režim. ✔️Je kompatibilní s Huepar Line Laserový Přijímač pouze.

Široké Využití

✔️Huepar je 621CG Zelené Laserové Úrovni Nástroj, který může pomoci efektivně pracovat v Domácí Dekoraci: např.-line nějaké plantážníci v očekávání nové palubky projekty, domácí renovovat projektů, pověsit obrázky, zrcadla, záclonové kolejnice atd. ✔️A to může také pracovat pro Nástěnné Dekorace, Dveře, Konstrukce, Střešní Konstrukce, atd.

Položky v Balíčku

1 x Huepar 621CG Zelené samonivelační Křížový Laser 1 x Magnetická Otočná Základna 1 x Přenosná Taška 1 x Laserová Cílová Destička 1 x Uživatelská Příručka (Ne včetně Baterie AA)

Doprava:

Huepar lodí po celém světě. Doba zpracování pro Huepar je 3-5 dní. Objednávky jsou dodávány prostřednictvím Vitrzhor.cz Standardní způsob Dopravy, pokud budete potřebovat další způsob dopravy, prosím, kontaktujte nás. Normálně 15-60 dní můžete získat pořadí, s výjimkou Brazílie, která potřebuje 90-100 dní. Dodací lhůta může být trochu jiný, závisí na destinaci a další faktory, a to zejména v průběhu prázdnin. Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. A nebudeme nést žádnou cla. Jsme přijmout dropship objednávek a velkoobchodní objednávky. Vítejte si vybrat nás! Platba: Přijímáme Alipay, Webmoney, VISA, Bankovní Převod, QIWI Peněženka, Boleto, Western Union a tak dále. Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru.

Platba:

Přijímáme Alipay, Webmoney, VISA, Bankovní Převod, QIWI Peněženka, Boleto, Western Union a tak dále. Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru.

Záruka A Záruka

Všechny Huepar Laser užijte si 12 měsíců záruka, ale lze upgradovat na 2-letou záruku, pokud zákazník registrovaný výrobek účet tím, skenování QR Kód na obalu. Pokud nejste spokojeni s výrobkem, můžete vrátit zpět k nám wihtin 15 dnů pro výměnu nebo vrácení peněz. Ale budete muset zaplatit za zpáteční poštovné. Prosím, kontaktujte nás před návratem.

Zpětná vazba

Pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby, vaše 5-hvězdičkový chválu a pozitivní zpětná vazba je naše největší povzbuzení, který bude také být užitečné pro ostatní zákazníky. Pokud nejste spokojeni ith našich produktů nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás za prvé, budeme v našich silách vyřešit problém a tvrději pracovat, aby vám více vynikající služby.

CERTIFIKÁT

Děkuji vám za důvěru v nás. Budeme se snažit v našich silách poskytovat nejlepší služby.

 • Certifikace: CE
 • Třída laseru:
 • Číslo Modelu: 621CG
 • Režim měření:
 • Mount Velikost:
 • Vlnová délka: 505-520nm
 • Původ: KN(Původu)
 • Přesnost: ±1/9" na 33 Stop.(+-3mm/10m)
 • Provozní Doba:
 • Model Měření: 5 řádků
 • Hmotnost Položky:
 • Materiál:
 • Napájecí Zdroj:
 • Typ: Linkové Lasery
 • Značka:

4

It's not 3D, so it costs, it should

5

Very good quality and price.

5

Very good product delivered in a record time of 4 days

5

A small and fairly well-assembled level. Was delivered with an unlocked pendulum, the seller responded positively to the claim and returned some money for the tool calibration. Of the minuses-the absence of a remote control, the absence of a Russian language in the User's Manual (trivia, but other models have it) and the inattention of the staff when packing the goods (the knock of an unblocked pendulum felt even through the packaging). In general-I'm happy with the device, 360 horizontally, vertical and spin.