Mytologie Originální Reproduktor Pro Blackview BV9100 Hlasitý Reproduktor Flex Kabel Mobilní Telefon FPC Repait Díly

Mytologie Originální Reproduktor Pro Blackview BV9100 Hlasitý Reproduktor Flex Kabel Mobilní Telefon FPC Repait Díly

110.30 Kč 101.46 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: smartphon blackview, přenosný reproduktor díly, blackview bv7000, blackview pro náhradní, blackview bv9100, pro telefon reproduktor, bv9100, fpc xiaomi, blackview bv9000, blackview bv9000 pro případ.

Mytologie Originální Reproduktor Pro Blackview BV9100 Hlasitý Reproduktor Flex Kabel Mobilní Telefon FPC Repait Díly

Popis: 1,100% Testovány Nové! Nikdy Předtím Použity! 2,Balení: 1 x Mikrofon pro Blackview BV9100 mobilní telefon. Reproduktor

Vezměte prosím na Vědomí: > Před nákupem, prosím, podívejte se na obrázek pečlivě a potvrdit, zda je vhodný pro váš model mobilního telefonu. Pokud máte jakékoliv dotazy, prosím, kontaktujte nás. > Veškeré zboží, které prodáváme, jsou v dobré kvalitě a za přísné zkoušky před tím, než jsou odeslány. Budeme se snažit v našich silách, aby se zabránilo problém s kvalitou. > V mém produktu,máme naši značku a logo. Zásilky: 1. Budeme posílat zásilky do 3 dnů po kupujícím zaplacení je ověřena Vitrzhor.cz. 2. Naše ceny nejsou včetně určení celní povinnost. 3. Budeme zodpovědný za Číně celní problém a kupující by měl být zodpovědný za určení celní problém . Přepravní čas: 1: Vitrzhor.cz Standardní Dodávky,je třeba 10~55 pracovní dny nebo více. 2: DHL,potřebovat 3~6 pracovních dní. Zpětnou vazbu: 1. Pokud jste uspokojit se dodat zboží, prosím, prosím, pomoci odejít pozitivní zpětnou vazbu a budeme dělat totéž pro tebe. 2. Staráme se o naše cenné zákazníky, a bude se snažit řešit nějaké nečekané problémy. 3. Pokud nejste uspokojit se zboží, prosím neváhejte nás kontaktovat v čase. Prosím, don ' t open jakýkoli spor,Budeme vždy v našich silách vyřešit problém a žít až do své spokojenosti.

Důležitá Poznámka: poštovné a manipulační poplatek je nevratný, a zákazník by měl být odpovědný za všechny poplatky vrácení a reshipping. Všechny vrátit zboží musí být v dobrém stavu. Musí být pod resalable stavu. Man made vady nejsou zárukou, jako je rozbité, poškrábaný a tak dále. Před instalací obrazovce, nebo další příslušenství, prosím, podívejte se na naše obrazovky nebo jiné příslušenství. Pokud není žádný problém, můžete si ji nainstalovat na váš mobilní telefon. Jakmile je nainstalován na vašem telefonu, jsme vám nedává žádnou záruku nebo náhradu škody.

  • Použití: reproduktor
  • Design: BAR
  • Značka: Mytologie
  • Kompatibilní Značka: Další
  • Číslo Modelu: Pro Blackview BV9100
  • POUŽÍVÁ SE PRO: Reproduktor Pro Blackview BV9100