Nové Nastavitelné BM 900 USB Mikrofon pro Počítač Nahrávání A Profesionální Kondenzátorové Mikrofony Video Místnost, Karaoke, Mic

Nové Nastavitelné BM 900 USB Mikrofon pro Počítač Nahrávání A Profesionální Kondenzátorové Mikrofony Video Místnost, Karaoke, Mic

618.95 Kč 433.26 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: bm800 kondenzátorový mikrofon, mic učitel, hi-fi, mikrofon, usb, neewer nw 700, elektretový kondenzátorový mikrofon, neewer dslr mikrofon, bm 1200, stativ bm 8000, skupina mikrofon, hyperx quadcast.

Popis: Speciálně navržen tak, počítačových záznamů, zpěv síť 3D reverb Nízkou výstupní impedanci pro nejlepší zvuk Nízké frekvence může být prodloužena až pod 30Hz až 20kHz Profesionální redukce šumu napájení přes USB, snadné přenášení a použití, Ideální rádio pokoj, hlas, studio, domácí nahrávání, hry a video chat Vlastní frekvenční odezva je 30Hz-20kHz, poskytující jasný, vysoce kvalitní zvuk Dokonce i s výrazným dopadem na instalaci, při studiu vibrací, použijte tlačítko zámku, aby se nastavit úhel Typ: Kabelové Zvuk hlavu: kapacitní Připojení: USB Frekvenční rozsah: 30Hz -20kHz Citlivost: 25mV / Pa (-32dB + -2dB) délka Kabelu (cm): 2.54 m Funkce: BM 900 Mikrofon Vynikající Reverb Čip, Vestavěný Mikrofon, Reverb skutečný hardware.Po úpravě mikrofonu, reverb knob, můžete přidat reverb pro perfektní píseň neinstalujte ovladač, tam je žádné těžkopádné čištění práci, i když uživatel zkušenost může také použít BM900 rychle zaznamenat Jednoduchý desktop podporu a houba vítr a další příslušenství kompletní, použití pohodlnější Návod: Jak nastavit to?

Připojte kabel USB k počítači ve stejnou dobu.Připraven k použití.

V případě, že mikrofon nelze použít pro vaše zařízení, prosím, zkontrolujte, zda má vaše zařízení nastavit sám správně s mikrofonem.Pokud ne, prosím, postupujte podle pokynů krok k nastavení.

Krok 1: Otevřete si ovládací panely a klikněte na "zvuk", objeví se okno.

Krok 2: Vyberte záznam, uvidíte, mikrofon je nastaven tak, nebo na default.

Krok 3: Dvakrát klikněte na mikrofon, pokud je již připojen., a pak nastavení

mikrofon vlastnosti.

Q1: Pokud mikrofon nefunguje, co mám dělat?

Odpověď: 1.Odpojte kabel USB zkontrolujte, zda kolíky na spodní části mikrofonu jsou uvolněné.

2.Restartujte počítač a znovu připojte mikrofon do jiných USB portů.

3.Pokud "USB PnP Audio Device" se zobrazí v nastavení zvuku počítače(níže jsou způsoby, jak se dostat do nastavení zvuku), mikrofon je schopen pracovat.

(Systém Windows: klepněte Pravým tlačítkem myši ikonu reproduktoru v rohu počítače→"Záznamové Zařízení"

Mac: Klikněte Na "Předvolby Systému"→"Sound"→"Vstup")

Pokud ne, prosím napište nám.Zašleme vám nové USB kabel nahradit.Pokud čepy nejsou uvolněny, problém bude spočívat v USB konektoru.

Q2: Pokud mikrofon má syčení, co mám dělat?

Odpověď: důvody jsou rozmanité, nejsme si jistí, co dělá mic provedení špatné, i když doufáme, že si můžete vyzkoušet níže uvedené návrhy, aby zjistili, zda mohou pomoci.

1.Znovu zapojte USB kabel do mikrofonu.Pokud se kabel dostane volné, hluk je snadno generovány nebo přenosu signálu, může narazit na problém.

2.Resetovat počítač a znovu připojte mikrofon do USB portu.

3.Místo to není moc blízko žádný zdroj energie, nebo hostitelský počítač.Zkontrolujte, zda je chytrý telefon v blízkosti USB kabel.

4.Nastavit na těle ovládání mikrofon a vstupní/výstupní úroveň z počítače na 50%-75%.Objem je viníkem pro hluk.

(Systém Windows: klepněte Pravým tlačítkem myši ikonu reproduktoru v rohu počítače→"Zařízení pro Záznam"/"Zařízení pro Přehrávání"→klikněte pravým tlačítkem myši "USB Zařízení PnP"/výchozí nastavení reproduktorů→"Vlastnosti"→"Úroveň".Pokud je tam "Microphone Boost", otočte 0-10dB.

Mac: "Nastavení Systému"→"Sound"→"Vstup"/"Výstup"→"Vstupní Hlasitost"/"Výstupní Hlasitost")

5.(Pokud používáte počítač se systémem Windows,) zakázat všechny zvukové efekty.

(Klikněte pravým tlačítkem myši ikonu reproduktoru v rohu počítače→"Zařízení pro Přehrávání"→klikněte pravým tlačítkem myši výchozí reproduktor→"Příslušenství"→klikněte na tlačítko "Zakázat všechny zvukové efekty".)

Doufám, že tyto metody by mohly pomoci eliminovat hluk a mikrofon lepší zvuk.

Q3: Pokud mikrofon odpojí sám bez varování, co mám dělat?

Odpověď: Existují dva důvody pro tuto situaci.Jeden je, že špatné spojení.Druhá je, že USB kabel je zlomený.Pokud jste se pokusili znovu zapojte USB kabel do mikrofonu a konektor mikrofonu do USB portu, pak to bude problém v kabelu.Jen nám e-mail, takže můžeme nahradit novým kabel pro vás.Tak mikrofon by měl fungovat dobře.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se našich produktů nebo pokud vaši zkušenost s námi byla méně než perfektní v žádném případě, prosím, okamžitě kontaktujte nás na Vitrzhor.cz.takže můžeme udělat to pro vás to pravé!

  • Sada Typ: Jeden Mikrofon
  • Balíček: Ano
  • Použití: Počítač Mikrofon
  • Značka: KEBTYVOR
  • Styl: Stolní
  • Číslo Modelu: bm900
  • Komunikace: Pevné
  • Převodník: Kondenzátorový Mikrofon

5

A fairly wonderful product

5

The parcel went about two months. Mic satisfied