Auto Couvací kamera Modul rozhraní pro Jaguar XE/ XF/F-Typ /F-pace(Harman HOST) S parkováním pokyny

Auto Couvací kamera Modul rozhraní pro Jaguar XE/ XF/F-Typ /F-pace(Harman HOST) S parkováním pokyny

3 536.83 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: f-pace je jaguar, mi couvací kamera, jaguar xf 2010, jaguar xf, harman kardon, kondenzátor dashcam, zadní fotoaparát, jaguar x250, reverzibilní plněné, fotoaparát reverzní.

Video adaptér modul je určen pro aftermarket kameru připojení k Jaguar LandRover Evoque OEM auto sleduje . Zařízení převádí kompozitní video signál do RGB video signál, nutné pro reverzní připojení kamery. Zadní kamera obraz je aktivován prostřednictvím sběrnice CAN. Poznámky!Couvací Kameru Adaptér modul je kompatibilní pouze s Jaguar LandRover Evoque s Harman HOST z roku 2015 na rok následující modely. >>Auto se hodí:

Pro LandRover Discovery s Harman HOST

Pro LandRover Evoque s Harman HOST

Pro Jaguar XE/ XF/F-Typ /F-pace s Harman HOST

Vlastnosti: >>

Postavený-v inteligentní parkovací asistenční systém s aktivní parkovací pokyny funkce .

Plug and play,Non-destruktivní instalace

>> Auta Kompatibilita:

Model

Model let

Hlavní jednotka

Z

K

LandRover Discovery

2015

S Harman HOST

Land Rover Evoque

2015

Jaguar XE/ XF/F-Typ /F-pace

2015

Teplé Tip: Instalace : přečtěte si Prosím návod nebo montážní výkresy pečlivě před instalací. Všechny zařízení mohou být instalovány pouze kvalifikovanými odborníky. Instalace, upgrady a další operace na automobilové elektroniky jsou na vaše vlastní riziko. Nejsme zodpovědní za nesprávné fungování zařízení, pokud to není správně nainstalován. Zásilky: 1.Když umístíte objednávku, obvykle dodáváme zboží prostřednictvím DHL,EMS, UPS, Fedex, 4PX, atd. To trvá asi 5-7 dní, aby se dospělo, a expresní dodání trvá asi 3-5 dní. 2.Nezaručujeme dodání času na všech mezinárodních shipmentsdue rozdílů v celní odbavení časy v individualcountries, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována.Vezměte prosím na vědomí, že kupující je odpovědný za všechny další customsfees, cel a daní, pro dovoz do vaší země. Theshipping cena nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující odpovídají za cel. Zpětná vazba: Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité.Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s předměty a služby. Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím feelfree a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Myse bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s bestcustomer služby.

  • Typ Alarmu: Vozidlo Zálohování Kamery
  • Značka: OLNYLO
  • Původ: KN(Původu)
  • Certifikace: CE