Yieryi Nový Handheld 0-0-100‰ Slanost Akvárium ATC Refraktometr 1.000-1.070 SG Salinity Refraktometr Moře Gravimeter Akvárium

Yieryi Nový Handheld 0-0-100‰ Slanost Akvárium ATC Refraktometr 1.000-1.070 SG Salinity Refraktometr Moře Gravimeter Akvárium

279.63 Kč 198.50 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
 • Štítky: měřič cukru, glykol tester, minerální sůl akvárium, aquarium live rostlina, akvarijní ryby živé, alkohol refraktometr, digitální salinometer, ph, gemolog, starožitný včelařství nástroje.

Kapesní 0-0-100‰ Slanost Akvárium ATC Refraktometr

Vlastnosti: Měkké gumové oko kus pro pohodlné prohlížení Vybaven rozsahu měření, které poskytuje přímé čtení Určuje množství rozpuštěné soli a rozpuštěných pevných látek Přesné výsledky testování zaručena Velmi snadný-k-použití a kalibraci

Specifikace:

Měřící Rozsahy: 0-100 ppt NaCl a 1.000-1.070 Specifická hmotnost (0-10%) Divize: 1 ppt / 0.001 Specifická hmotnost Přesnost: ±1 ppt / 0.001 měrná hmotnost (±0.10%) Délka : 170 mm Hmotnost: 240g Heavy duty (Odolný Hliníkový)

Proces kvality a struktury:

1. Dvojitý design: zobrazení současně rychle a přesně bez přepínání jednotek. 2. Z non-znečišťující, non-korozivní, a non-reaktivní hliník materiál, lehký a přenosný, bezpečný, odolný 3. Schválen s přísnými standardy kvality a bezpečnosti. 4. Podložky jsou měkké a pohodlné protiskluzová guma, výrobek není snadné, aby deformovat. 5. Snadné soustředit se a kalibraci, snadné použití.

Princip technologie:

Například, cukr čtvereční převážně používá světlo způsobí lom světla, když vstoupí do jiného média z jednoho média, a poměr incidentu úhel sinus je vždy konstantní. Tento poměr se nazývá index lomu. Obsah rozpustné látky do cukerného roztoku je úměrná indexu lomu v normálním prostředí, a indexu lomu cukerného roztoku může být stanovena tak, aby se cukr metr/refraktometr vypočítá koncentrace cukru.

operace:

1: Umístit několik kapek tekutiny na hlavní prism. 2 :Kryt hranolu,podívej se skrz okulár proti světlu. 3 :Nastavení okuláru do jasného stavu. 4 :můžete Si přečíst výsledek hodnotu na stupnici.

Balení seznam:

1 x Refraktometr s papírové krabice 1 x Pipeta 1 x šroubovák 1 x Čistící hadřík 1 x Návod k použití v angličtině, ruské, španělština, němčina,Japonské,korejské

FAQ

Q:Má to třeba baterie?

A: Používá pouze okolního světla, což znamená, baterie nebo zdroj napájení není nutné.

Q:Lze tuto ohniskovou být upraveny?

A: Ano,Nastavitelné ruční zaostřování

Q:Je tam ruský ruční?

A: Ano,Manuál v angličtině, ruské, španělština, němčina,Japonské,korejské.

K Dispozici Více Barev

YIERYI

YIERYI značka byla registrována v roce 2016. Hlavními produkty jsou refraktometry, PH metry, tds, es pera, půdy metrů, kuchyňské váhy, a šperky váhy. V zájmu zajištění přesnosti údajů, dali jsme se na low-cost čip, vybrané vysoce přesné Tchaj-wanu dovážené a Jižní Korea importované čipy, design si vybral přenosný pen-type design, lehké, krásné, a snadno se přenáší. Všechny produkty budou testovány, kalibrováno a používáno sami, aby zajistily, že kvalita je kvalifikovaný a pak povýšen. Chceme, aby tento zdravý značky vstoupit do každé rodiny a všech koutů světa, a projít na sen o "světě lásky, China made"!

 • Použití: Slanost
 • Rozsah Měření: Slanost 0-10%
 • Brix Min. Div.: 1.000-1.070 sg
 • Značka: yieryi
 • Hmotnost: 230g
 • Původ: KN(Původu)
 • Velikost: 210*90*57mm
 • Min. Div.: Salinity1%,0.001 SG
 • Přesnost Měření: 0.1%
 • Číslo Modelu: THE01502
 • Brix Rozsah: Slanost~0-10%

5

good item and fast delivery i recommend this seller

5

Very fast delivery!!! Quality goods and exact measurements.

5

доставка была из России Сдеком, очень быстро. нет инструкции на Русском, но она и не нужна, всё и так понятно, капнуть дистилят, покрутить отвёрточкой на ноль, и вот оно счастье) выглядит прилично, нужно было с чехольчиком брать.