Doprava zdarma TSAUTOP 0,5 m šířka vodní převod tisk flim aqua print filmu zlatý květ wdf256-18

Doprava zdarma TSAUTOP 0,5 m šířka vodní převod tisk flim aqua print filmu zlatý květ wdf256-18

201.82 Kč 173.53 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
 • Štítky: aqua print uhlíku, aquaprint, film převod vody, hydro tisk, film hydro, film tisk převod vody, hydrografické přenos, vytisknout vody, film voda, hydrograph.

vody / Hydrographies Přenos Tisku Použitelná na různé materiály včetně plastu, kovu, keramiky, dřeva, kamene, pryskyřice, také může realizovat převod na nerovném povrchu,

její uložit vzor účtovat poplatek v porovnání s jinými technologie tisku a snadno ovladatelný,je to, aby tisk více fantazie.Popis Vodní Převod Tisk Filmu, Hydrografické Tisku Filmu , ve Vodě Rozpustné Tisk Filmu , Hydrografické Fólie , 3D Krychlových Tisk Filmu, Liquid Transfer Tisk Filmu Aplikace Ozdobit předměty, které se pohybují z celého all-terénní vozidla a automobilu na malé předměty, jako helmy na kole nebo otherautomotive čalounění, Interiérů Automobilů, X-box, Zbraně, Poháry, Auto Díly, Myš,Motocykl .Filmy lze aplikovat na všechny typy podkladů včetně plastu, laminátu, dřeva, keramiky a kovu.Pro většinu dílů, je-li položka může být namočeným ve vodě, hydro-grafický proces může být použit.Šířka Film Poslední písmeno každého vzoru název: A-100CM, B-50CM Film Vzory karbon, Lebky, Kamufláž ,Dřevěné, Mramor A Kámen , Zvířecí Kůže,Karikatura, Royalty Vzor,Kovové Výhody 1. Vysoká Kvalita: Naše Vodní Převod Tisk Filmu dostal 99% vyšší pozitivní ohlasy od klientů po celém světě. 2. Nejlepší Cena: Konkurenční cena, za malé objednávky, Velká sleva na velké objednávky. 3. Včasné Dodání : Budeme loď objednávky po platbu do 2-3 dnů) 4. Nejlepší Po-prodejní servis: nabízíme vám Převod Vody Tisku dovednost školení, Užitečné radí. 5.Různé Vodní Převod Tisk Filmu Vzory 6. Royalty Populární Vodní Převod Tisk Filmu : vyvinuli Jsme vlastní vzory, některé vzory k dispozici pouze od naší firmy.

7. Přizpůsobení: můžeme také vytisknout svůj vlastní design, prosím, pošlete nám design obrázek .AI formátu.To bude tvůj královský vzor, nikdy nebudeme prodávat vaše royalty vzor na třetí strany.

Hydro Namáčení Krok 1: Čištění Povrchu Připravit Pro Základní Nátěr

Ujistěte se, že položka je velmi čistý a zbavený prachu, mastnoty, zastavěné špíny a vody.Tento hydro namáčení dip soupravy přijít s lepící podložka a kus 800 zrnitosti mokré/ suché brusným papírem, který může být použit, aby se lehce ošoupané části jsou namáčení.To vytváří mechanický klíč tak, že primer může tvořit pouto s vaší strany.Čištění součástí a nosit rukavice, aby se zabránilo dostat mastnotu z vašich rukou před lakováním a použití hydro namáčení tisku.Teď dát pár latexových rukavic dispozici na.Od tohoto bodu kupředu, vždy používejte rukavice, když se dotknete položky.To je, aby se zabránilo jakékoli mastnoty na položky z vašich prstů, které mohou ovlivnit, jak se malovat reaguje a způsobit problémy s ponořením.Pomocí připínáček hadříkem za předpokladu, otřete položku důkladně odstranit veškeré zbývající prach a nečistoty před priming.To bude nechat vaše zboží velmi čistý a připraven pro další krok v hydro namáčení proces

Hydro Namáčení Krok 2: Penetrace a Základní nátěr

Další v hydro namáčení proces, který chcete použít primer.Nabízíme dobré čítanky, která je bílá, černá nebo jiné barvy.Po protřepání může intenzivně po dobu 2-3 minut, naneste lehký prach kabát.Počkejte 10 minut a pak použít mírně těžší kabát.Počkat dalších deset minut, a pak aplikovat to, co by měl být váš konečný nátěr.Vyhněte se řítí, když nanesením barvy, jak to může vytvořit reakce jako rozpouštědla odpařit a barva je chemicky lepení na položku.Pokud zboží ještě není rovnoměrně pokryta pak pokračovat v přidávání kabáty, dokud nebudete spokojeni, že je rovnoměrně pokryta.Nějaké dráhy mohou být odstraněny, jakmile suché s papírem dodávané ve vašem hydro namáčení kit.Na další krok ve vašem hydro namáčení projektu.Vyčkejte jednu hodinu pro část, aby plně suché před přechodem na další krok.

Dalším krokem v hydro ponořením procesu je použití vhodné základní nátěr.Dodáváme barvy, doporučujeme se váš film, pokud je tam jeden.Pokud film má průhledné části v nich bude dodáván s barvou barvu, kterou si vybrali.Barvy dodáváme v aerosolové plechovky je automobilový průmysl základní nátěr barvou.To je vysoce kvalitní lak, který dobře pracuje s čítankou a naše filmy a hraje dobře z aerosolu.

Hydro Namáčení Krok 3:První Sušení Vodní Namáčení

Stejně jako u primer, vyhnout se použití příliš mnoho na jeden zátah.Vybudovat s malými kabáty chcete-li začít s, umožňující deset minut sušení intervaly mezi nátěry.Nechte část na 80% suché po dobu 10 minut (60℃-200 ° c,nastavení teploty závisí na materiálu) sušení v troubě nebo v tunelu před přechodem na další krok hydro procesu máčení.

Hydro Namáčení Krok 4:Namáčení

To je bezesporu naše nejoblíbenější část hydro procesu máčení.Před hydro namáčení potřebujete začít ohřívače vašeho hydro namáčení nádrže pro 30-90minutes a kontrola teploty vody regulátor.Když je teplota vody do 25 až 30℃.Pak si můžete připravit vaše položky a snížit vhodnou velikost vodní grafika filmu.

Položka je nyní téměř připraven k hydro namočeným v hydro namáčení filmový vzor.Použít maskovací pásky poskytovány "zpět kazetu" the edge z vás položky.Nechte pásku překrývající se přes okraj položky.To znamená, že když film vytrhne během dip to bude přestávka na pásku tak, aby se nějaké problémy vyskytují na pásce a ne na okraj své položky.Pokud existují nějaké oblasti, které umožní hodně vody, aby spěchat přes, když hydro namáčení použít na výrobu pásky na tyto i teď.To způsobuje, že voda se řítí a tahání hydro namáčení vzor, zkreslení tisknout v těchto oblastech.

 • Převod Vody Tisku Filmový Materiál: pva
 • Voda OperationTemperature: 25~35 Stupňů Celsia
 • Převod Vody Tisku Tloušťky Filmu: 0,03 mm-0,04 mm
 • Položka Výška: 0.6m
 • Typ Položky: Obtisky A Samolepky
 • Speciální Funkce: Individuální dekorace
 • Značka: tsautop
 • Typ Materiálu: pva
 • Převod Vody Tisku Filmu Aplikace: plast, laminát, dřevo, keramika a kov
 • Hmotnost Položky: 0.3kg
 • Převod Vody Tisku Filmové Funkce: Rozpustné Ve Vodě Odolnost Proti Oděru
 • Položka Délka: 0m
 • Název produktu: Převod Vody Tisku Filmu, Hydrografické Fólie
 • Vzory: Uhlíkové Vlákno, Lebka, Plamen, Camo, Dřevo, Mramor
 • Šířka Položky: 0.5m