Předškolní Vzdělávání Denní Vzdělávání Odemknout Hračky Lock Box Učební pomůcka Hračka Překližky Raného Vzdělávání Hračky, dětské Vzdělávací

Předškolní Vzdělávání Denní Vzdělávání Odemknout Hračky Lock Box Učební pomůcka Hračka Překližky Raného Vzdělávání Hračky, dětské Vzdělávací

1 094.87 Kč 821.21 Kč
Dostupnost
Skladem

Seznam přání
  • Štítky: cervikální neck support, box tanix, box ze dřeva, diamond mozaika hory, krabice z drahých kamenů, rukavice uv, chmýří remover na oblečení, překližky puzzle, box viking, box vítěz.

Baby název: zámek

Dětská kategorie: životní třída

Baby velikost: 32*12*14 CM

Baby materiál: tlusté překližky

Barevné Fotografie

Vhodné pro 3 let a výše

Toto odblokování box je vyroben pro ty vyvážející výrobce.Kvalita je dobrá.Krabice-tvarované tvar, je také navrženo pro pohodlí dětí.9 zámky v zámku, aby dítě zlepšit hands-na úroky a nechat děti pracovat na učební pomůcky.Zlepšit hands-na dovednosti a pozornost na detaily každodenního života!

Tipy

Důrazně se doporučuje, aby matky hrát s dítětem další dítě a nadále podporovat dítě.Dítě je self-důvěra je pěstována tímto způsobem.Při zvyšování pocity, to také chrání dítě před spolknutím malé části hračky, připomínající dítě, ne házet hračky, aby se navzájem, a ne nechat dítě obsahovat hračky v ústech.Inspirovat vaše dítě lásku pro život a dát svému dítěti šťastné dětství! !

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci.Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

  • Materiál: Dřevo
  • Značka: Kacakid